Raylı Dolap

Beş Adımda Ray Dolabın Kalitesini Nasıl Anlarız?


   Bunları test etmenin birkaç yolu vardır. Şimdi size bunlar hakkında birkaç bilgi vereceğim.Birincisi bana göre sessizlik ön plana çıkmaktadır. Çünkü bulundukları ortamda ses gerçekten önemlidir. Rayın, çekmecelerin sessiz olması o dolabın puanını bir adım arttırır.

      kincisi dolap gövdesinin sağlamlık açısından tok olması. Yani yan kayıtlar, orta birleşimler dolap sonları 3,5-4cm kalınlığında malzemeden yapılmış olması. Bu hem dolap ömrünü uzatmakta, hem de satın alacağınız firmanın ne kadar fazla malzeme kullandığını görürsünüz. Yani malzemeden kısmamış anlamına gelir. Buda bir puan kazandırır.

      Üçüncüsü gösterilebilir veya kanıtlanabilir hammadde sertifikası. Buda sizin alacağınız dolap hammaddesinin sizin haricinizde dünya standartlığında denetlendiği anlamına gelmektedir. Size ekstra güven verir. Buda artı bir puan demektir.

      Teşhirde gördüğünüz örneklerin sizi tatmin etmesi ve güncelliği de bir puan demektir.

       Firmanın bir kurum olması bir çok mağazasının olması da evinize gelecek  olan dolabın kalitesi açısından artı bir puandır. Bu kadar tercih edilmiş ve bu kadar çok eleman barındırabilen bir firma kaliteden ödün vermediğinden tercih ediliyor. Anlamı na gelebilir. Bence en önemlisi bu.

Bir önceki yazımız olan Raylı Dolap Odanın Neresinde Olmalı? başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyon fikirleri ve raylı dolap hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM BIRAKIN