Soru-Cevap

Giyinme Odası Fiyatını Ne Yaparak Düşürebilirim?


Evet çok hassas ve denge isteyen bir konu. Size bu konuda biraz ip ucu vereyim. Altın kurallardan birisi ihtiyaçlarınızı bilmeniz ve kapasitenizi  ölçmenizdir. Bunun için net ihtiyacınız olan alanları ve ne kadar eşyanız, giysinizin olduğunu sayınız. Bu size gereksiz aksesuar ve kullanılmayan alanlardan tasarruf etmenizi sağlar. Bununla beraber  toz endişeniz yoksa kesinlikle hiç kapak koymayın. Böyle bir sistem maliyetinizi önemli ölçüde düşürür. Bunun yanında gereksiz veya kullanışsız aksesuarlardan kaçının. İlk önce size sunumda çok cazip gelen aksesuarlar, kullanışlı olamayabiliyor ya da size hitap etmiyor da olabiliyor. Bir örnek gösterecek olursak (benim şahsi görüşüm) raylı pantolonluktur. Bunun için ödeyeceğiniz para ile extra bir konfor veya kolaylık sağlayamadığınız gibi, yerleştirmesi de size zor gelebilir. Bana göre gereksiz bir Show. Bunun yerine pantolonlarınız için normal askı borunuzu yaparsanız hem daha pratik olur, hem de paranız cebinizde kalır.

Bizde yaptıracağınız giyinme dolabı malzemesini parlak veya çok pahalı, gösterişli bir üründen seçmenize bence gerek yok. Çünkü ne kadar üst seviyede görüntülü bir dolap alırsanız sonunda hiç biri gözükmeyecek ve elbiselerinizden kaybolacak. Bununla beraber  ödediğiniz farkı da görmeyeceksiniz.

Bir önceki yazımız olan Açık mutfak önerileri başlıklı makalemizde dekorasyon, dekorasyon fikirleri ve mutfak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunlarda İlginizi Çekebilir

YORUM BIRAKIN